| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nabízím domácí práci

je tu velké ale :)) jsem taktéž na MD, mám dvě děti - holčičky - jedna má šest let, už půjde do školy a druhá má 16 měsíců, takže je Vám jistě jasné, že taky nemám čas někde poletovat, ale spíše vyhledávám něco na doma, před půl rokem jsem ale neprohloupila a nechala se zaregistrovat do jedné firmy .. wou .. je to úúúžasné, za půl roku, co tam jsem, jsem se stala vedoucím týmu, koupili jsme si auto, noťas, novou kuchyň a teď budeme dělat holkám pokojíček, protože starší dcerka bude potřebovat super prostředíčko, aby se jí dobře učilo. To samé ale bych ráda nabídla i Vám .. jsem člověk trpělivý a ráda učím, takže i Vás bych naučila vydělávat perfektní penízky, od naší firmy jsme dokonce byli na dovči - 2x .. je to týden, co jsme přijeli domů :)
Takže na základě tohoto .. ráda se sejdu s kýmkoliv a ráda si s kýmkoliv o tom popovídám .. nejlépe by bylo, kdyby jste byli z Brna, ale já pracuji hlavně na dálku, takže by to nevadilo, ono taky jak jinak, když jsem s prďatama doma :) Tak pokud vás to byť jen trošínku zaujalo, písněte .. ráda odpovím na cokoliv .. a nebo přidám telefonek - 724/121178

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.