| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dobré manželství není samozřejmost

Určitě si nikdo nepořizuje dítě, aby se chlubil sousedce. Vzpomeňte si, když jste to plánovali. Určitě jste to chtěli a oba, jinak by to bejby nebylo. Tohle všechno, co jsi vyjmenovala (noční vstávání, přebalování...) děláš, protože jsi na mateřské. Počkej nějaký ten roček, až půjdeš do práce. Já se držím toho názoru, že když chodí do práce oba, musí ruku k dílu přiložit oba. Pokavaď jsem byla doma, obstarala jsem si domácnost celkem v pohodě. Manžel vydělával, já pracovala doma. Teď by to mělo být stejně. Jsou případy, kdy je muž na mateřské a funguje jim to. Proč ne. Jde jen o dohodu.
Já si myslím, že kdo si pořídí dítě, ví, že se zříká svýho pohodlí, svýho volnýho času a klidu aspoň do tý doby, než děti vyrostou.
A stejný je to i v manželství. Každý musí někdy slevit z toho svýho, jinak se vztahy začnou vyhraňovat a stanou se nesnesitelnými. Každá si na toho svýho občas pobrblá, ale přiznejme si, oni to s náma ženskýma taky někdy nemají lehký.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.