| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak jsme rodili na Bulovce

Předem mého krátkého příspěvku musim předeslat,že jsem byla s Bulovkou spokojená...Samotný porod byl sice náročný,ale všechen porodní personál byl super!!!Velmi ochotné porodní asistentky,usměvavý pan doktor.Byla jsem v porodním transu ,ale nikdy na ně nezapomenu...i na paní která mě otírala po porodu..Díky panu dr.Šottnerovi,paní Kamarádové a Dvořákové(tím jmenem si nejsem jistá)a i paní které říkali Esmeraldo byl muj ač bolestivý ,ale rychlý porod něčím neopakovatelným...Dětské sestry a doktoři byli taky velmi ochotní..vše poradili nikdy se netvářili ,že by je člověk otravoval..vždy byli ochotní a milí i ve 3 ráno...Ale je tu jedno ale a to sanitární sestra již v tomto diskuzním foru zminovaná..je to opravdu nářez,vždy vlítla do pokoje bez klepání,bez pozdravu a jen zavelela..jednou mě dohnala k slzám..myslím že to neni člověk vhodný k maminkám ,které porodili a potřebují milý přístup..Nechápu že jsem ji něco neřekla,nevzmohla jsem se na slovo..neříkám ,že by nepracovala..svoje si splnila ,ale ...Myslím že by jiné oddělení pasovalo víc..JInak ještě jednou děkuji všem za jejich péči o ochotu..na paní u výdeje jídla sice nezapomenu..ale třeba se tomu za pár let zasměju,,jen mi je líto maminek které si tím projdou.Moje holčička byla naštěstí zdravá a já taky ..Karolina

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.