| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tramvají naposledy?

tady jsou dva pohledy na věc co cestu tramvají komplikují
1)všeobecná neochota spolucestujících a za to asi žádnej tramvaják nemůže
2)nepozornost tramvajáků při nástupu a výstupu,jejich prvořadým úkolem je zajistit bezpečnost. není jejich povinností vám s kočárkem pomáhat to pak záleží na jakého řidiče-člověka narazíte. když ale vystupujete a nido v dohledu kdo by vám mohl pomoci musíte vícekrát zazvonit znovu a on by měl zjistit situaci o co vlastně jde a řešit ji nemůže jet pokud zvoníte asi si vás nemůže odvést do depa takže nějak vystoupit vám nakonec pomoci musí nebo pomoc sehnat na to myslím pravidlo neexistuje a jde spíše i lidský přístup. horší je to pak s nástupem.dokonce vás má právo do tramvaje nepustit pokud je třeba přeplněná a tak. to by člověk v některou dobu (třeba 9" z hlaváku) nikdy neodjel a také jako ostatní lidi třeba musí být v tu a tu dobu tam a tam (třeba u lékaře)zase záleží spíše na lidskosti.dokonce i maminek,jednou se i stalo že jsem dlouho čekala na tramvaj,nachystaná v místech kde pak stojí tram. prostorem pro kočárky. byla jsem s dětma sama.mezitím přijela další mamka s kočárkem a babičkou (předpokládám) a normáně když přijela tram se hrnuly první do tram. než jsem měla jakoukoli šanci někoho poprosit o pomoc. jeden kočár už tam byl,tak na mne nezbylo místo. čekala jsem dalších 20min. než mi jela zase linka kterou jsem potřebvala a modlila se aby zase nepřišla další mamka která bude vzhledem jen k jednomu dítěti vždy rychlejší...

musím sama za sebe napsat že při jízdách mhd mám spíše problémy s neochotou a lhostejností cestujících než řidičů

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.