| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Návrat do práce aneb štafetu přebírá tatínek

Ahoj, já jsem se vrátila do práce na 1/2 úvazek když bylo Vojtíškovi 1/2 roku a manžel chodil do práce. Střídaly jsme se o malého. Oba děláme na směny, já pravidelné 12.hodin, manžel nepravidelně dlouhé. Oba jme zaměstnaní u Českých drah, takže povolání zodpovědné, ale krásné. Chce to chlapovi důvěřovat a dát mu prostor, dokud jsme neměly děti tak neznal co to je uklidit, vyprat, vyžehlit,práce v domku a na zahradě byla mojí starostí, on je tu typicky chlapskou, ale toto ho naučilo, je fakt že neuvaří svíčkovou či jiné omáčky, ale tak aby jsme se najedly to vždy jde. Prádlo na vyprání třídí až moc pečlivě a žehlí věci které se žehlit nemusí, uklízí taky dle svých představ, ale já jen trpělivě mlčím a když se mi to nelíbí tak to udělám sama, ale jinak mu nechávám prostor.Kdo dělá směny tak ví jaké to je nespat před a po nočních, a v práci se maximálně soustředit, je to těžké pro nás oba. V červenci se nám narodí 2 dítě a od prosince já jdu na plný úvazek zpět do práce a manžel na 1/2. Opět se budeme střídat o děti. Vojtíšek chodí do školky 3 km do sousední vesnice, takže to bude těžší o to ranní případné přispání s mimčem. To že já se vrátím na plno a manžel na 1/2 navrhl on sám. Chce to jen trpělivost a muži důvěřovat a svou představu o naklizeném domečku a upravené zahrádce opět přesunu o pár let, vždyt´život už je takový. Musím být ráda že je takto ochotný a ne jak před 30 roky kdy žena byla s dětmi doma a chlapovi děti utekly tzv. mezi prsty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.