| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

To, co jedna bere jako normal - pri tom se druha muze hroutit. To asi tak na zacatek.
Jinak diky autorce. Konecne nekdo take napsal, ze porod neni jen des bes hruza!!
Ja rodila v roce 2003 a 2004, oba syny ve stejne porodnici FN Plzen Slovany. Ac nekdo nadava, jak je to tam strasne, bylo mi to dost sumak. Byla jsem rada, ze jsem porodila a za par dni budu s ditetem doma.
Porod prvni probihal ve zkratce takto: 23:30 - Praskla voda
00:45 - prijezd do porodnice (cestou byla povoden, takze pri prujezdu rozvodnenou rekou nam chciplo auto a neslo nastartovat , jinak to mame cca 30min)
02:45 - prvni kontrakce , dalsi po 20 min
- pak nasledoval klystyr, holeni nebylo treba
nastrih
6:35 - prvni syn byl na svete
Pri druhem synovi..
2:30 - probudily mne kontrakce po 7!! minutach
nez jsem si uvedomila, co se to deje a probudila manzel :-D a vysvetlila mu, co se to deje bylo po treti :-D
3:45 - prijezd do porodnice
nez jsem se dostala na vysetrovnu bylo po ctvrte
na nic nebyl cas
4:25 - narodil se druhy kluk
oba porody hodnotim velmi kladne.
Bylo mi uplne jedno, zda dostavam ci ne klystyr a bylo mi dost fuk, o cem se pri porodu bavi personal. Byla jsem tak soustredena na porod, ze jsem tohle vsechno okolo nevnimala.
Manzel byl u obou porodu, k prvnimu pribehl v riflich, pres tricko mel lekarsky plast :-D - nic vic. Pri druhem dostal oblek a rousku (listopad, obdobi chripek) - no a co?
Je hasic. Az budete chtit na exkursi do horiciho domu, dostanete firemana (nehorlavi oblek).
Myslim, ze neni treba se zabyvat prkotinama. Kluky mame a oba jsou zdravi. A hotovo, ale tohle asi kazda bude vzdycky hodnotit jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.