| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

Mam za sebou dva porody,trosku jsem mela strach,ale rikala jsem si kdyz to zvladne kazda proc ne ja,hlavne kdyz neprijdou zadne komplikace.prvni tehotenstvi bylo v pohode,zadne rani nevolnosti,nechutenstvi,nic takoveho.jenom jsem se moc tesila,kazda kontrola me tesila,protoze jsem vedela ze je v poradku.termin jsem mela jeden a po tom poslednim nekonecnem mesici jsem se na nej straasne tesila.v den terminu se nedelo vubec nic a dalsi dny take ne,uz jsem mela strach.sla jsem na dalsi kontrolu a doufala,ze nepujdu na vyvolani porodu,ale nakonec jsem musela.tyden po terminu jsem nastoupila do porodnice,dali injekci na vyvolani, klystyr, ale stale se nic nedelo.dalsi den rano v 8.00 hod. mi dali dalsi injekci,zase nic,nic me nebolelo,porod nikde. v devet me zavolali na porodni sal a to uz jsem trosku ze strachy cekala co bude.napojili me na kapacky a pichli mi vodu.po 10 minutach zacali bolesti/v 9.20/,nedriv slabe a po deseti minutach tak silne bolesti,ze jsem myslela ze odpadnu,takhle jsem chodila hodinu s kapackama,na tzv.hekarne voda valila a pri kazdem stahu jsem sedela na balonu/ten mi asi nejvic pomohl/s kapackama v ruce,tehdy se mi to zdalo silene,dnes se tomu smeju.v 11.03 byl ne svete kluk jek buk /4.45kg.53cm./byla jsem stastna.Druhe tehotenstvi bylo v pohode tak jak to prvni a o to vic jsem se tesila protoze jsem vedela ze budu mit holcicku.blizil se den terminu porodu a zase nic.termin porodu jsem mela na utery 7.2.2005.ten den byl stejny jako kazdy jiny,rano jsem sla s klukem do obchodu,tam jsem mluvila o tom ze asi pujdu zase na vyvolani,ten den me bolely zada,ale ostatne jako kazdy den, v tehotenstvi,jinak nic jineho jsem nepocitovala.jeste jsem kazdemu kdo me potkal cestou z obchodu rikal,ze se me to drzi a ne a ne ven.den probehl normalne v klidu,uvarila jsem,uklidila,proste normal.vecer v 6.00hod.jsem sla k sousedum pro mleko,ani tehdy jsem jeste nic necitela,jeste jsem se smala a rikala sousedce,ze mimco nechce ven.prisla jsem domu a asi tak za pul hodiny zacly slabe bolesti,mamka mi rikala,ze mam urcite prdy!!!v 8.00hod. jsem mela uz bolesti po 5.ti min.porodnice trictvrte hodiny cesty,jeste jsem dala kluka spat,hlidal dedecek a moly jsme jet,nastoupily jsme s mamkou do auta a protoze byl mraz a auto nestartovalo .nastesti kamaradka mela auto a byla volna,tak jsme mohly konecne vyjet.do porodnice jsme prijely v pul desate,poslechly mi ozvy,v tech bolestech nic prijemneho,a daly klystyr.po vyprazdneni byla sladka sprcha,vyholeni nic prijemneho.pak uz jenom skakani na balone,ale jenom chvili dlouho to netrvalo a byla na svete moje krasna holcicka,krasny pocit pro kazdou maminku.takze oba porody super celkove 3 hodinky i s bolestma to je super ne!ale dalsi uz absolvovat nechci.zdravim vsechy maminy a omlouvam se za tak dlouhy prispevek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.