| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

Cairo, ale jeste jednou:
1)ja se nehroutim z toho, co ti pripada normalni, a obavam se ze to vetsinou neni problem tech, kdo chodi na Rodinu, nebo volily porod ve Vrchlabi nebo doma, ze se hrouti z predstavy o nekterech porodnickych nesmyslech. Je to zjednoduseny pohled na ty "jine", ktery mi vadi. Ja v tom vidim karikaturu. Proc zminovala jsi pak ty jine? Koho jsi mela na mysli? Tak dobre, nechtela jsi nekoho urazit, ale vyznelo to dost dvojiznacne.

2)Z ceho soudis ze nejsem tolerantni? Je absence diskuse s nazorem placnutem na foru, netolerance? Jsem netolerantni, kdyz argumentuji, ze to, co se ti zda "prkotina", prkotina neni, a prosim o tvoje argumenty, ze skutecne je vse OK v tech Slovanech a neni co resit? Jsi dost vzdelana, abys mi odpovedela, nezadam po tobe moc, ze ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.