| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

Často si říkám, že by pro mě osobně bylo lepší, kdybych nebyla tak profesionálně deformovaná a dokázala lékařům věřit. Takže trochu tu bezmeznou důvěru závidím. Já mám opačný problém, opravdu se bojím :-(
Zatím jsem neměla zvláštní důvod pro svůj strach, protože zatím to byly u dětí angíny apod., ale čeká nás operace a mě jímá děs hrůza. Přitom jde vlastně o banální operaci předkožky, jenže kolik banálních operací již skončilo tragicky? Jelikož jsem měla tu možnost podívat se více do hloubky těchto případů, tak teď, když se jedná o mé dítě, jsem strachy bez sebe. Klukovi je 6 a půl let a lékaři na mě tlačí stále víc. Prý do nástupu do školy, aby to bylo. Chápu, že já jsem opravdu extrémní případ, jenže jsem se setkala s tolika lidskými tragédiemi, které se nemusely stát, kdyby....Bojím se několika věcí, bojím se mimořádné nepředvídatelné okolnosti, která může nastat bez toho, aby na tom lékaři měli nějakou vinu, bojím se, že se stane chyba nedbalostí lékaře - třeba anesteziologa nebo chyba sestry (ať si prosím nesplete fyziologický roztok s dezinfekčním a nevstříkne mu ho do žíly - taky se stalo), prostě bojím se :-(
Ach jo, chtěla bych mít k lékařům bezmeznou důvěru, ale bohužel po všech těch tragédiích jí nikdy mít nebudu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.