| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

Domorodko, zoufale po nekolikate prosim o citat a argument, proc ti to nepripada fer, co pisu. Pokud toho nejsi schopna, nech mne byt. Mne stejne tak vadi abstraktni vylevy nekoho komu nemuzu odpovedet, protoze neni na co.

Nepopiram dulezitost osobniho zazitku (Kde jsi to vycetla, prosim citat). Ale pokud nekomu pri popisu osobniho zazitku je nutno navazet na "nejake jine" co resi prokotiny, nezlob se, jeho vylev povazuji za hrubost, a odpovim ironicky a plnem pravem. Kdo rzve o toleranci kdyz mu dochazi argumenty, at si vyresi nejdriv problem sam se sebou. A pozor, na nekoho jsem nenadavala, ani nic nevycitala bez citatu a argumentu.

No a co se tyka zkusenost vs. vyzkum pri projednavanem tematu, vysvetlila jsem podrobneji pred chvili Jane s Terezkou. Pokud by neexistovaly odbornici, kteri lzou, ze predporodni priprava muze ovlivnit porodni hygienu, neexistovali ani argumenty zkusenosti. Zkusenosti jsou velmi dulezite, pokud se tyka pritomnosti blizkych, pocitu bezpeci, prostredi, dokonce nabozenskych ritualu a td. Ale nezlob se, i kdybys mne mucila, neexistuje studie, ktera by dokazovala, ze predporodni priprava muze pomoct zenam, ktere se boji "trapasu". A neni duvod temto zenam lhat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.