| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jeden pohodový porod

To je právě ono, mě také udělali nástřih, ani sem o tom nevěděla! A to mi nepřijde správné, je to moje tělo, měli se mnou o tom mluvit nebo mě aspoň informovat. Zjistila sem to až při bolestech při šití. Neobtěžovali se mi ani po porodu říct, proč to "bylo nutné", když porod postupoval dobře, tlačit mi nedělalo problémy...osobně si myslím, že to udělali proto, že se jim v noci už nechtělo dělat, tak si to urychlili. V porodnici kde jsem byla, byla nastřižená asi každá. Přivezli tam jednu mladou maminku a slyšela sem, jak jí sestra říkala - musíme vás oholit, protože vás budeme nastřihávat - (?!?) Chápete? Sestra na příjmu pár hodin před samotným porodem říká rodičce, že bude nutný nástřih...jak to mohla vědět? Takže o tomhle tom si myslím své. Panu doktorovi bych přála ten měsíc, kdy sem nemohla pořádně sedet a kdy se mi rána špatně hojila. Jinak co se týká holení, tak sem do těhotenství než sem začala studovat různé diskuze o porodech, žila v domění, že se už dne holí každá žena :-) každopádně kdyby mě měla holit nějaká hnusná gestapačka sestra, tak z té nemocnice uteču. Ale dá se to opravdu vyřešit tak, že se oholím doma než vyrazím směr porodnice. Tak doufám že sem nikoho neurazila, mějte se...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.