| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak mi ukradli porod

I já bych se chtěla vyjádřit k právě přečtenému článku a podělit se s vámi o mou vlastní zkušenost.
Můj první a zatím jediný porod jsem zažila podobně jako pisatelka Anna.
Při příjmu jim také dost záleželo hlavně na správném vyplnění formuláařů než na mých pocitech.Klystýr a holení mi přímo nakázali, bez jakýchkoli možností změny.Když jsem řekla, že s tím nesouhlasím měla jsem holt smůlu a musela jsem se přizpůsobit jejich požadavkům.
Co se týče hlavního porodu, byla jsem přikurtovaná ve třmenech,že jsem se pomalu nemohla ani pohnout.Hráz mi i přes mé protesty nastřihli,že prý se to u prvorodiček musí.Dítě mi pak sice nechali.To bylo jediné pozitivní.
Při vizitě se na mě přišlo podívat i několik mediků,a musím říci,že nic tak potupného jsem v životě nezažila.
Pinzetou mi odhrnuli vložku a pak se všichni dívali na mé odhalené genitálie.Nenáviděla jsem je za to.
Po psychické stránce jsem byla úplně na dně.Zašitá hráz mě ještě několik měsíců bolela, nejenom při stolici.
Můj porod byl velmi traumatizujícím zážitkem.Když jsem se ptala na změnu polohy měla jsem smůlu, prý je poloha na zádech s nohama ve třmenech nejvhodnější pro doktora,ale na mé pocity se neptali.
To je ve stručnosti můj hrozný zážitek,než budu mít druhé dítě,musím si to ještě dobře rozmyslet.
Naschledanou,Vaše čtenářka.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.