| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Nadstandardní" těhotenství

Teda musím řict,že zatím jsem neslyšela o placení nadstandartu. Ale každopádně i já mám neblahé zkušenosti s ginekologama. Když jsem byla těhotná a ještě jsem o tom nevěděla byla jsem na preventivni prohlídce u svého ginekologa ten mě oznámil,že tam něco vidí co by tam byt nemělo a léčil mě čípkama,které se v těhotenství nesmi užívat a po necelém týdnu užívání jsem dostala šíléne křeče do podbříšku a vystřelova mě do pravého boku,tak jsme mysleli že se jedná o slepáka a jela do nemocnice. Slepák to nebyl,tak jsem jela domů a po pár dnech jsem zjistila,že čekáme miminko. Samozřejmě,že jsem šla k jinému ginekologovi,ale jeho chování při objednávání mě mělo varovat! S každým problémem co jsem měla mě jen odpálkoval,že takové problémy jsou v těhotenství uplně normální a že těhotné ženské jsou horší než důchodci! Což byla poslední kapka a rovnou když mě tohle řekl jsem mu opáčila,že s tím jak mě neustále oznamoval,že na to nemá kompetence podle mě nemá ani kompetence na ošetřování ženských a své "ginekologické" praktiky ať raději pověsí na hřebík! Když jsem zjistila kontak na jíného pana doktora,tak jsem měla už celkem i strach když jsem šla k němu do ordinace!! Už jen jeho vystupováním jsem byla mile překvapena a na kžadou otázku mě bez jakéhokoliv vymlouvání odpověděl a konečně můžu říct,že jsem s doktorem opravdu spokojená a vím,že jsem ve správný rukou!!! :-)Na konec bych už jen chtěla dodat: Doufám,že takových doktorů tady moc není...jinak by porodnost v naší republice jen klesala!!! :-))

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.