| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Nadstandardní" těhotenství

Tedy opět jsem se utvrdila v tom, jaké mám štěstí. Můj gynekolog je báječný a to jsem s ním prožila operaci vývojové vady dělohy a dva potraty, takže bych na něj mohla zanevřít jen pro tyhle problémy. On se ale ke všemu staví hrozně zodpovědně, je strašně pečlivý a uklidňuje maminky "nerváky" ze všech sil. Po třech letech snažení mám doma půlročního chlapečka a myslím, že zásluha pana doktora je obrovská. Těhotenství bylo rizikové, krvácela jsem až do čtvrtého měsíce a vždy mi na ultryzvuku ukázal odkud, řekl mi co hrozí, ale že se nemám bát, že to konečně dopadne dobře. Doporučil ve 20 tt velký ultrazvuk zaměřený na vývojové vady a skvěle se vyrovnyl i s mými seznamy dotazů, se kterými jsem chodila na kontroly. Kontrol jsem absolvovala tolik, že nestačila těhotenská průkazka. Chlapeček se narodil o něco dřív, ale už všchno hravě dohnal a je to poklad. Jde to všechno i bez doplatků a to u tohoto lékaři bych si zaplatila ráda.
Také všem doporučuji, nechte si každý rok poslat od své zdravotní pojišťovny výpis nákladů na vaši léčbu. Možná se budete divit, kolik vyšetření proděláte aniž o tom víte.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.