| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku "Nadstandardní" těhotenství

Přidávám se k napsání vlastního postřehu s "nadstandartem". Musím moc pochválit doktory i ostatní personál v Gennetu Praha, kde jsme byli na detailním ultrazvuku a odběru plodové vody v těhotenství. Byla jsem velmi mile překvapena jejich přístupem, který byl opravdu nadstardantní a byl zadarmo. Jednání od recepční u vchodu po doktora, který mě vyšetřoval (dr. Kulovaný ??). V době, kdy jsem byla objednaná, jsme téměř hned byli na řadě, nečekali jsme, nebylo zde moc lidí, byl tu klid a nic mi nepřipomínalo tísnivou atmosféru nemocnic a ordinací, mají tam hezké moderní prostředí, které na moji psychiku působilo moc dobře. Samotný ULZ i odběr mi lékař dobře popsal a vysvětlil, samotný odběr vody byl bezbolestný a necítila jsem se po něm. Skoro jsem si říkala, že je to luxus být doma týden na neschopence, když mi nic není, ale alespoň jsem si hezky odpočinula.
Proč ale hlavně píšu: výsledky z odběru jsme měli do 48 hodin, dělali nám tzv. rychlý test, a byl zdarma! Slyšela jsem, že se někde za rychlé výsledky platí, tak tady ne. Samozřejmě do 14 dní pak ještě došli kompletní výsledky mému gynekologovi.
Můžu jenom doporučit!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.