| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Žalobníček žaluje, po nose si maluje

Proč hned přihlouplá? To je trošku zbytečný, ne? Já mám zase z celého článku přesně ten samý pocit, že moc řeší "aby náhodou někdo neublížil té křehké dušičce....". Například vůbec neřeší, co je důvodem žalování. Něco jiného je naslouchat, když dítě "žaluje", že se mu něco vážného stalo a když už po patnácté za minutu přijde s nějakou kravinou, kterou řeší se svým sourozencem, kamarádem....Myslím, že naopak někdy se "nežaluj" dost hodí a odkáže dítě do patřičných mezí, tj. aby si "problém" vyřešilo samo. A tady se přesně hodí cit a selský rozum než nějaké kecy o citlivé duši a celoživotním traumatu. Veskrze odborný přístup k dítěti mi připadá směšný a ubohý....aby nakonec chudák dítě, k němuž takhle matka a okolí přistupuje nemělo trauma, na celý život, že všechno, každý prd, s ním někdo dopodrobna rozebral, očuchal a nabídl sedm variant řešení.... to by nakonec asi dost narazilo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.