| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výchova dítek v Čechách

Mě se článek taky líbil, připadalo mi, že kromě shrnutí nabádá k uvažování nad odbornou literaturou, historií a hlavně vlastním instinktům.
Já vyrostla v rodině se silnou autoritativní výchovou, které jsem se celkem brzy začala dle možností vzpírat. Jsem velice vděčná za možnost pracovat jako au-pair v zahraniční rodině, kde jsem najednou viděla výchovu naprosto jinou, vcelku liberální, ale určité hranice stanoveny taky byly. Maminka dětí se mnou o výchově hodně mluvila a já zjistila, že to opravdu jde, děti za každou hloupost nebít, i když ze začátku to pro mě bylo hodně těžké (já jsem stejně děti nesměla bít vůbec, když už, tak to bylo na rodičích). Dnes už můžu svoje zkušenosti aplikovat na vlastních dětech, není to vždycky jednoduché, zvlášť, když dítě taky jaksi ve spostě věcí nepasuje do tabulek. Ale už dávno vím, že je nejdůležitěší, aby dítě bylo zdravé a spokojené a je úplně jedno, že to dělám jinak než kamarádka, sousedka a často odlišně od mých rodičů.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.