| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výchova dítek v Čechách

Cizinko, ty se mi snad zdáš, to ani není možné....
Věta: "Na druhé straně se prosazují i trendy jdoucí proti institucionální péči i přílišnému individualismu" nikoho konkrétního neoznačuje, přílišný individualismus není v článku ani nijak podrobně popsán, čili ani nemůže nikoho urazit. To, že se někde vyskytují nějaké trendy neznamená, že proti nim autorka něco má a už vůbec bych se neodvážila hodnotit její sebevědomí či to, zda-li je či není frustrovaná. Tvé sebevědomí obdivuji, úplně přesně jsem té větě o Tvém životním stylu neporozumněla(respektuji, že čeština není Tvá mateřština), ale pokud jsi chtěla říct, že máš sama o sobě to nejlepší mínění, pak Ti gratuluji. Já na tom zase až takhle dobře nejsem, mindráky nemám, ale věřím, že je stále na čem pracovat. Aniž bych Tě chtěla nějak napadat,nedá mi to, abych nenapsala, že jsi to spíše Ty, kdo mi připadá, že odmítá jiný názor nebo fakt, že někdo prostě něco dělá jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.