| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výchova dítek v Čechách

Lassie, s tim prilisnym individualizmem mas pravdu, jsem citovala to s pameti. V tom pripade pojeti individualizmu autorky nerozumim vubec, totiz odolovani masovemu konsumu bez pochybnosti je vyjadrenim individualizmu. Pro prosazeni prirozeneho nornalniho porodu angazuji se obcanske organizace, ktere urcite tomu individualizmu a hlavne osobni volne sympatizuji take. Proto jsem asi chybne precetla, ze to autorce ten individualizmus se nelibi. Ale ktery to z jeji nize zminenych trendu je proti individualizmu???? Pisatel, ktery psat se alespon trochu ucil, vysvetlil by to:-)

Jednou uz jsem vysvetlila Reyi proc si myslim, ze autorka bud je frustrovana anebo desne linna a navic je velmi neschopna pisatelka. Ten clanek je velmi spatna prezentace jak literatury o satkach, tak i dalsich autoru ktere prebira. Co se tykalo tech satku, uz jsem vysvetlila, proc s jeji textem mam problem.

Pises:
"Tvé sebevědomí obdivuji, úplně přesně jsem té větě o Tvém životním stylu neporozumněla(respektuji, že čeština není Tvá mateřština), ale pokud jsi chtěla říct, že máš sama o sobě to nejlepší mínění, pak Ti gratuluji."

Tak tohle jsem rict nechtela. Chtela jsem rict, ze je pokud autorku zajimaji satky, a duvody proc se nosi, mela vazne prostudovat tykajici se literaturu. Pokud nechtela ji studovat, tak nemusela, ale pak neni treba psat v clanek o tom, cemu evidentne nerozumi. Pokud ma jakesi nutkani to delat jine, nez hluboky zajem, zrejme je frustrovana pluralitou ve spolecnosti, a proto "kriticky" probira neco, cemu vubec nerozumi a navic vytvari prihlouply stereotyp. Na to lecba je jedna: pozvednuti sebevedomi anebo studie studie a studie (podle priciny).

"Já na tom zase až takhle dobře nejsem, mindráky nemám, ale věřím, že je stále na čem pracovat. Aniž bych Tě chtěla nějak napadat,nedá mi to, abych nenapsala, že jsi to spíše Ty, kdo mi připadá, že odmítá jiný názor nebo fakt, že někdo prostě něco dělá jinak."

Lassie, tak to dokaz, a to citatem prosim. To co delam, je normalni diskuse, ve ktere prezentuji svuj nazor. Autorka napsala clanek na popularni psychologicky casopis, a tim se vystavila kriticke verejnosti. Mne clanek pripada velmi nesikovne a neerudovane a navic strukturne spatne napsany. Smim ji vypiskat stejne tak, jako na koncerte bych vypiskala pianistu, ktery hraje falesne. A neber si to osobne, to je jen diskuse pod clankem, tak ze zustan v klidu.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.