| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Výchova dítek v Čechách

Reyo, jeste mi vysvetli tohle, jak se to u mne projevuje. Tim, ze kritizuji clanek, ktery vam se s Lassie libil? Ze oponuji vasim argumentum? To neni demonstrace nadrazenosti, to je normalni diskuse. A normalni kritika clanku, ktery se mi nelibi vedle zminenych duvodu take protoze:
1) Neni v nim jasny, na zaklade ceho autorka si vybrala ty "ovlivnujici nazory", ktere chtela prezentovat. Popularni psychologicka literatura je o hodne bohatsi.
2) Neni jasny, proc si vybrala ta a ne jina temata, proc z probiranych knizek vybira ty ci jine nazory, a jaky ma sama vztah k citovanemu textu a vubec obcas neni jasny, co je nazor autorky a co je citat. Vznika ten dojem zmineneho mismasu. Autorka probiraneho materialu proste neovlada, neni videt, ceho hleda a k jakym zaverum speje.
3) Clanek nema zaver tam, kde ma byt, to jest na konci.
4) Pokud zaver ma byt ten o umlceni intuice pod proudem protichudnych informaci, jak tvrdi apologetky clanku, musim upozornit, ze premysliva studia nepotlacuji intuici, naopak, nechaji ji vyniknout. Odbornik s intuici v odboru vetsinou nebyva ten, kdo nesleduje literaturu. Ale nejsem si jista, ze to je ten zaver. Zaver v clanku proste chybi.

To mam ze slusnosti mlcet,ze si myslim, ze clanek je dukazem toho, ze autorka neovlada remeslo psani, a nesmim hajit svuj nazor? Abych neurazila jemne city tech, kterym se clanek libil? Tak si to predstavujes?

S temi svymi znamymi jsem chtela jen ti rict to, ze neznam zadnou fanatickou s satkem. Satkarku casto potkas na VS, at studijne nebo pracovne, proto ze tak se pohybovat je pohodlnej, a na nej neplati vubec nic z toho, co autorka na "satkarkach" jako na nejakym "trendu" maluje. Nic vic jsem nerekla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.