| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nezavrhujte maso, dětem prospívá

Ahoj holky, mám na vás dotazy. Náhodně jste obě popsaly problémy mé dcery, a proto se na vás obracím s otázkami. Pokud se vám nebude chtít psát do diskuse, písněte mi prosím na email. Otázka na Vandu : Prosímtě, co všechno tvůj manžel díky nesnášenlivosti laktózy vyloženě nemůže. Je to jen mléko? Nebo ještě něco dalšího? Dcera má stejnou diagnózu, zatím pije Nutrilon bez laktózy a jí jen bílé jogurty, cottage sýr a někdy i tvrdý sýr. Zdá se, že jí to nevadí. Prostě to vypadá, že jen nebude moci pít obyč mléko, po tom má strašlivé bolesti břicha. Je to možné, že by šlo jen o mléko?

A otázka na Janu : Dcera po pozření kuřete do 2 hodin zvrací a zvrací, dokud nevyzvrací úplně všechno. Alergie na kuře se v krevních testech nepotvrdila. Už jí ho tedy ani nezkouším dávat, ale přemýšlela jsem o krůtím mase. Mohla bys mi napsat prosím, v čem tobě osobně připadá stravitelnější ? (nemyslím teď vitamíny, výživové hodnoty atd.) Prostě mi není jasné, proč dcera po kuřeti okamžitě zvrací a v čem je to krůtí maso jiné (vůně, konzistence, prostě nevím...). Její reakce na kuře je tak děsivá, že se jen těžko odhodlávám to krůtí zkusit, tak sháním zatím informace. Napadá tě nějaký důvod, proč po kuřeti zvracíš a po krůtím ne? Krevní skupinu má A, tak tím to asi nebude.

Moc vám oběma děkuji za odpovědi, musím říct, že nám nesnášenlivost těchto "základních" potravin poměrně komplikuje jídelníček. Ahoj a předem díky, Zuzana + Terezka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.