| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nezavrhujte maso, dětem prospívá

Milá Zuzano,
už opravdu opravdu tlučeš nesmyslnými argumenty o zeď... Že by boj s větrnými mlýny?
Nevím, jaké máš vzdělání, já mám střední zemědělskou a vysokou pedagogickou školu. Můžeš si v příští odpovědi odpustit komentáře, jaké to vlastně učíme děti bludy... Škatulky jsou (bohužel pro Tebe) i k něčemu dobré, přeci jen je dobré označit živočichy, kteří jsou si něčím podobní, nějakými termíny. Nebo nesouhlasíš ani s termíny SAVEC apod? Patří ten, kdo nebyl maminkou kojený, mezi savce? Já myslím, že jo. Takže i když nebudeš jíst maso, budeš jako lidský jedinec bohužel patřit mezi VŠEŽRAVCE. Smiř se s tím. Je to jen označení nějakého společného rysu, neznamená to, že musíme mít se zvířaty ve stejné škatulce společné úplně všechno. Mezi savce patří delfín i netopýr. I jednotliví lidé jsou přeci naprosto odlišní, takže jestli chceš vytvářet nové a podrobné škatulky, přeji Tvé práci zdar a budu Ti do Bohnic posílat pomeranče....
Pokud si chceš vytvořit své nové termíny jako ten Tvůj PLODOŽRAVEC, tak si je klidně vytvářej, jen se s tím bohužel nikde nedomluvíš. Nežere ten plodožravec i nenarozená mláďata? :-)
Nejsem úplným odborníkem na anotomii každého zvířete, ale kupříkladu Tebou uváděné prase (VŠEŽRAVEC) má dost podobný chrup i další orgány - lidským orgánům velmi podobné!!! Dokonce pokud vím se kvůli té podobnosti uvažuje o transplantacích prasečích orgánů lidem. Naproti tomu savci BÝLOŽRAVÍ (např. kráva) mají naprosto odlišnou trávicí soustavu - proč i my, pokud máme být býložraví, nemáme bachor, čepec, knihu a slez?
Úplnou tečkou je Tvé vyjádření: "Vědci toho navymýšlí! To by ses divila!" Já se opravdu nestačím divit. To, že vymysleli nějaké škatulky, to se Ti nelíbí, ale že přišli na to, že maso toxikuje organismus, Ti přijde vhod? Nenapsali oni vědci třeba i ty Tvé doporučované knihy, jak se máme stravovat při rakovině? Myslím, že ses do toho už trošku zamotala.
Já stále trvám na svém - vše je třeba užívat s mírou a podle zdravého rozumu. Každý ho má jinak zdravý, jak jsem v diskuzích s Tebou zjistila, takže Ty si jez co Tvé hrdlo ráčí, já Ti za to nenadávám, narozdíl od Tebe, já si budu jíst to, co mi říká můj zdravý rozum.
Pokud bys měla argumenty a přístup třeba Libika, dalo by se s Tebou možná mluvit. Tvé demagogie už mě opravdu unavují. Až Tě opustí Tvůj ortodoxní přístup, možná budeš i použitelná pro normální diskuzi.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.