| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Je to čistě můj názor a chápu vás jako obyvatele bytu (ať už jakkoli velkého, ale stále "pouze" bytu), že je pro vás nutností občas někam vypadnout za tou romantikou, jak ty píšeš, ale já osobně nemám k chalupám nijak vřelý vztah. Je to z čistě praktického hlediska - musíš udržovat v podstatě dvě domácnosti, dojíždění není zadarmo, vaření v takových podmínkách, to by teda pro mě fakt nebylo. Tcháni mají chalupu vzdálenou pouze cca 20 km, ale to věčné ježdění, převážení jídla a jiných věcí, ten "komfort" studené vody a podobně, to mě teda neláká. Je ale pravda, že oni jsou taky z paneláku. My bydlíme s mými rodiči v rodinném domku se zahradou v celkem klidné oblasti, do města to máme 5 minut pěšky takže značka IDEÁL. S manželem proto pořád řešíme, jestli na chalupu jo nebo ne (já tam nechci a on jo, ale to je zase náš problém, až ji jednou budeme dědit, tak nevím, jak se dohodneme). Ve vaší situaci bych se na chalupu buď přestěhovala (což jsi tedy kvůli tamním podmínkám zavrhla) nebo ji prodala. Jestli chcete druhé dítě, nemáte peníze a kde bydlet, tak je ta chalupa zbytečný luxus. Mohlo by být řešením koupit místo chalupy nějaký starší domek (třeba i na té Sázavě) a dát ho dokupy. Přeju hodně štěstí při řešení Vašeho problému...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.