| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

No, teď nevím, co bych Vám na to řekla, manžel vydělává tolik, co Váš, moje mateřská byla 3 500,-Kč a teď chodím do práce na zkrácený úvazek, a mám 6 200,- Kč čistého, což je méně než máte v dnešní době Vy.Ty děti máme dvě a jsem velice ráda, že je mám. Nevím jestli to není trošku výmluva, já jsem taky nekojila a kupovala náhradu mateřského mléka.Děti ve značkovém oblečení nechodí ( jinak existují sekáče, které prodávají pěkné značkové věci pro děti a není to na těch věcech napsáno, že jsou ze sekáče ), ale na kroužek, který stojí ročně 2 000,- ušetříme, když něco chtějí a není to hloupost tak jim to taky dopřejeme, nájem máme 6 000,- i s inkasem,o dalších asi 2 000,- poplatcích jako je telefon ani nemluvím,a co se týče ostatních věcí tak si taky dopřejeme, co potřebujeme. Nemáme si na co stěžovat jsou horší věci na světě, jako nemoci apod. A taky přemýšlejte o tom, zda dítěti později nebude smutno, já jsem ráda, že mám 2 sourozence a mám se ským sejít a popovídat si.
Když to vemu z druhé strany tak v mém okolí se řeší nezaměstnanost tím, že si rodiny pořizují další děti, aby měli nějaký příjem tz. mateřskou, ale neřeší už problém, který řešíte Vy, to zda budete mít peníze, protože dítě, které navštěvuje školu, tak jsou i vyšší finanční nároky, starší dcera má starší mobilní telefon, ale je v kolektivu dětí, které nemají tak vysoké nároky jako v jiných kolektivech. Nebojte se my z toho měli taky strach, ale všechno je v pořádku, záleží na Vás, jak budete dítě vychovávat a k čemu vést. Zrovna dnes má starší dcera vzala své ušetřené úspory a koupila mi dárek k narozeninám.
A co se týče práce, musíte se vzdělávat i při mateřské, jinak práci neseženete. Přeji Vám hodně štěstí a nebojte se. Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.