| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porodní plán

A představa, že to tady někdo změní... to se na mě nezlob, ale to je čirá naivita.

Nemáš pravdu. Já si taky stěžovala, stěžovala jsem si asi až půl roku po porodu, protože dřív jsem prostě neměla sílu ani chuť a představ si - krátce poté se v dané nemocnici některé z věcí, na které jsem si stěžovala, změnily. Nedělám si iluze, že by to bylo JENOM kvůli mé stížnosti, ale věřím tomu, že se tam podobných stížností nahromadilo víc a už to nějak řešit museli. A to můj názor na danou porodnici je ten, že primář umí krásně dělat ze stěžovatelů blbce (i v novinách se řešila nějaká stížnost, četla jsem odpověď primáře :o/). Asi tak - když jsem před sedmi lety byla těhotná s prvním děckem, byla situace v pražských porodnicích co se přístupu k rodičkám týkalo, naprosto katastrofická (teď už je jenom děsná ;o) ). Naprostý nezájem o dodržování nějakých doporučení WHO a když na to člověk poukazoval, dostalo se mu odpovědi: a proč bychom něco měnili, když si rodičky nestěžujou? Mno, jsem ráda, že už si stěžovat začaly ;o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.