| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Dobrý den přečetla jsem pár článků. Je to zajímavé,jak máme každý jiný názor. Ale to je důležité. My máme tři děti,teď čekáme čtvrtého broučka. Moc jsme si ho přáli.Bydlíme v paneláku 3+1.V ložnici mám krejčovskou dílnu,takže místa mnoho není.S penězi taky válčíme, nemůžeme si dovolit hypotéku na dům. Ale děti mají vše co potřebují.Pracuji doma, je to náročné,ale jsem pro děti vždy na blízku. A to je to nejcennější.Nechci tady poučovat,každý má svou svobodnou vůli a musí si sám rozmyslet,kolik bude mít dětí,co si koupí atd.Všechny naše děti chodí na různé kroužky a není to jednoduché platit.Ale tak nějak nám to vychází.Pravda je to, že když umím šít,tak potřebné oblečení ušiji,ale to se může naučit i každá jiná maminka.Někteří nás odsuzují,jiní nám fandí.Důležité je,aby doma vládla láska a potom je jedno jestli máte jedno nebo deset dětí.Nenechte se ovlivnit okolím a rozhodněte se sami.Držím pěstě.Gabka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.