| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Na látkovkách se ušetří. Mám to z vlastní zkušenosati a rozhodně nejsem aktivistka a ni nic jiného. Jem jsečm si prostě nemohla dovolit dát z 3500 mateřské za pleny měsíčně kolem 2500. Jak jsem to jeden měsíc zkusila. K tomu ještě nakoupit umělou stravu, protože se holt muselo přikrmovat.
Náklady na energie nebyly tak veliké, jak tu líčíte. Pleny jsem nakoupila na začátku a prala jednou za tři dny. Prášek jsem nikdy žádný speciální dětský nekupovala, protože nevidím jediný důvod, proč je dopředu rozmazlovat. Nikdy se mi po tom neosypali. Jen jsem do máchání přilila lžíci octa pro lepší desinfekci. A jestli jsem tím udělala něco lepšího pro ekologii tak fajn.
A ještě k těm kroužkům. Až se její děti dostanou na školu, tak už budou mít oba dva platy, takže ta finanční situace bude jiná. Během několika měsíců musí mít školy na internetu vzdělávací plány s pobytovými akcemi. Takže se může dopředu připravit na to, kdy kam pojedou. Plno škol nabízí kroužky, kde placení není žádná horentní suma. U nás na škole se pohybují od 100 - 300 Kč za pololetí. -a ještě k horám. Plno škol řeší školní výcvik v místsě bydliště, takže se zaplatí jen minimum nákladů. A pokud někam nepojede tak nebude sama. většinou se ze třídy kvůli financím neúčastní více dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.