| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Monty,

tady jde ale o to, ze ten plod spolecny lasky treba...toho partaka ke hram chce, rodice se tedy rozhodnou pro sourozence. (moje zivotni zkusenost)
.... nebo, kdyz se tomu jednomu plodu lasky neco stane, tak je tu jeste dite druhe (dejme tomu ze matka ma vysoky vek a dalsi dite mit nemuze, tak maji alespon to druhe, i kdyz jim to prvni bude vzdycky chybet...) - zkusenost z meho blizkeho okoli.
...nebo treba rodic vidi, ze prvni dite je partnerem nebetycne rozmazlovano, ma treba prednost i pred nim. S druhym ditetem se pozornost (treba) posune na obe deti. (zkusenost z tohoto serveru)
..aj.

Ja to mam asi tak, ze jsou dve zakladni veci, ktere mohu svym detem do zivota dat: Kvalitni vzdelani a sourozenec. To jsou dve veci, ktery bude moje dite mit, az tu ja nebudu. Vzdycky na tomhle svete bude nekdo, o nemz muze moje rict: TO je moje rodina, i kdyz spolu treba budou na kordy. A kdyz budou chtit, tak i pri rozhadani k sobe tu cestu MOHOU najit. Kdybych mela jen jedno dite, tak o to obohaceni, ktery clovek se sourozencem ma, muj jedinacek prijde. Protoze mit sourozence je obohaceni a o to cely tu jde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.