| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tři způsoby, jak v dětech probudit to nejlepší

Čau Hakunine, dokázal jsi skvěle vystihnout i mé pocity (já jsem rodič) z tohoto článku. Ten člověk to určitě myslel dobře a třeba to v Americe i takhle funguje, ale na mě to působí jako manipulace, minimálně jako taktizování, které se ve výsledku může obrátit proti rodiči, zvláště když to takhle podle příručky zkoušejí na starší děti. Možná, že Američanům to nevadí, ti přece pořád na sebe hrajou divadlo - jak se maj úžasně a jak jsou všichni báječní a ve skutečnosti si myslej něco úplně jiného. Jediný, co bych si z tohodle návodu vzala je to, že když si fakt myslím, že mé dítě dělá něco dobře, tak to vyslovím nahlas a nemusím si to nechávat pro sebe. Někteří rodiče mají přehnaný strach, že si dítě bude o sobě příliš hodně myslet, a tak záměrně děti nepochválí téměř nikdy,přitom si myslím, že většina Čechů u nás má spíš problém se sebevědomím sníženým než zvýšeným. Ale jinak - není nad upřímnost. Měj se a zase někdy něco napiš.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.