| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Jeno, moje máma žít neuměla vůbec, taková ta knedlíkářka úžasnice, co měla vždycky horší boty než já. A kolikrát mě napadlo, že jí chyběly zkušenosti, aby mě dokázala poradit. Mám ji ráda, ale trpívám dosud pocitem (a to od 40 nepočítám věk), že nejsem až tak dobrá, jak by si mamka zasloužila, když už holt nám všechno dala a nic nezažila:)

Ale k tomu prožívání a omezování. Monty je básník, nakonec je to její povolání.Ale nemyslím si, že třeskutou romantiku v lanoví dokáže vyrobit 365x do roka. Ale já spoustu každodenních možností využiju právě jenom proto, že mám dítě, jinak bych se na to vykašlala a skončila zase v restauraci případně na festíku:)). Vezměte si takovou ranní rosu v trávě. No já nemít balote, tak buď zrána chrním a nebo jedu zpruzená polospící do fachy, takhle se přede mnou ráno v 6 rozprostírá svěží nový den a ať někdo popře, že takový východ slunce je celkem v pořádku:).
No a když přestanu přehánět, fakt se těším, že znovu dám ty hrady, zámky, skály, safari a milion věcí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.