| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Tak jsem se rozčílila nad škoulkou v přírodě za 6tisíc,učebnice za 5tis-že ti musím napsat.Máme dvě děti kluk ted 7let a dcera taktéž květen 1rok.Věci jsem si schovávala,občas v sekáči koupím šatičky nebo růžové trtiko-a i tam nakoupím na staršího značkové oblečení next za pakatel.škola v přírodě na týden nás vyšla na 1700,kč učebnice na 500kč.příspěvky do školy na 500kč za rok máme prima školu a při vv třeba vyrábějí trika,malují sklenky apod.Kroužky nás vyjdou na 5500,-ročne-jsem,ale domluvená na půlročních platbách a když jsou svátky a narozky tak místo blbostí dostane penízky na kroužky a je rád-samozřejmě i něco na hraní.mobil nepotřebuje a když tak obyčejný,ale to až tak ve 3třídě.ted jsme se i na aktivu domluvili,že dětem mobily ne.S malou chodím na plavčo a to že občas je komplet v klučíčím oblečení je mi jedno-hlavně že je zdravá,čistá a štastná.Splácíme hypotéku-ještě 10let,manžel dělá od nevidim do nevidím-je makáč a šíkovný,ale ty platy co se říká průměrné-hahaha-o to víc pracuje,abysme to nějak zvládli.já si ted také budu zvyšovat rek.,abych pak mohla někam do práce.no a po zaplacení všeho nám zbyde 3000měsíčně na stravu ,drogerii,oblečení.nemohu si dovolit koupit 4boty za měsíc,ale po jedněch měsíčně to zvládnem.a když už opravdu jde do tuhého koncem měsíce tak musí mužský na melouch.
Přesto si myslím,že jsme spokojení a štastní za 2děti,malej malůou zbožnuje a chlubí se s ní ve škole,a když neco moc chce koupit a je to blbost tak mu vysvětlím,že není tolik korunek a když mu to koupím tak nebude moct třeba na keramiku.bere to suprově a víc si váží věci.
Neboj se toho,vždy to nějak zvládneš a já bych neměnila i když je to opravdu těžké.ale ty dětský očíčka,smích a to jak si spolu hrají je nádhera.držím palce

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.