| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Víš, ono to není takhle černobílé:

ad 1) můj bratranec právě nastoupil na gympl, knihy ho rozhodně tolik nestály, protože na škole probíhá pravidelně burza, kde starší žáci prodávají knížky žákům o ročník níže (což mi přijde jako bezva nápad a určitě to takhle nefunguje jen na jedné škole)a i kdyby burza nebyla, co se tak zeptat někoho o ročník výše, dát si inzerát na náštěnku .... S tím pobytem, to docela věřím, ono 14 dní je docela dost, co se tak zkusit s vedením školy domluvit (po dohodě s ostatními rodiči), že týdenní seznamovací kurs za polovinu by stačil. A s tím internetem, to už jsi trošku mimo mísu, my máme neomezené připojení přes optický kabel a platíme 475,--Kč za měsíc. A když občas běží nabídka internetového připojení v reklamě v TV, mám pocit, že zase o tolik více to nebude.

ad 2) u nás školka v přírodě stojí 450,--Kč na osobu na víkend, to je taky docela rozdíl. Asi záleží i na místě. Bydlíš možná v Praze, já nevím, ale Fisperandu bych podle té šalin karty pro manžela tipovala spíše někde do Brna nebo Ostravy, tam mohou být ceny naprosto jiné

ad 3) a s tím nabouraným autem. Manžel je automechanik a radí mi tu, že spravit jde všechno a s poloosou (o které zřejmě píšeš), to není na odpis

Takže asi tak. Já už jsem psala výše, že to rozhodnutí je na člověku, není hanba říct, chci si dopřát, budeme mít jen jedno dítě. Ale! Pokud oba po dítěti touží, asi bych si ho neodříkala. Já osobně bych se čtyřmi tisíci za měsíc nevyšla, doopravdy ne. Ale na druhou stranu, kdo říká, že vždycky musí být hůře - holky buďme optimistky, vždycky může být i líp :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.