| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Mirko,
jenže u mne je to tak, že do toho ohně skočím NEJEN pro syna. Skočila bych tam minimálně pro tři další lidi. Já nemyslím na to, aby se mi něco nestalo - pouze si myslím, že můj život nemá pro mne takovou cenu v tom, že bych ho neobětovala jako takovej. Neobětovala bych jeho kvalitu. :o) Dokud žiju, tak chci žít tak, jak mi to vyhovuje. Když bude třeba ho nasadit pro někoho, kdo mi za to stojí, tak to udělám. Ale nic mezi tím.
Řeknu ti to takhle - když jsem se synem, tak se snažím s ním být naplno. Je x věcí, který nás oba baví a který si můžeme vzájemně dávat, který nás oba obohatěj. Příklad - pojedeme na nějakej zámek nebo hrad, budu mu vyprávět o jeho historii, o tom, kdo tam straší, budeme se bavit o tom, co vidíme, třeba si tam zablbneme, dejme tomu se budeme klouzat v pantoflích po podlaze, dáme si pak někde kafe a džus atd. atd. Já teda nebudu myslet na to, aby se v první řadě bavil, počítám že není tak blbej, aby někam jezdil, když by nechtěl. Neplánuju mu žádný programy, ptám se ho, jestli někam chce nebo nechce, protože tahat ho někam, kde nechce bejt, podle mého názoru smysl nemá. Když řekne, že nechce jít na nákup do Billy, ale do Tesca, tak netrvám na tom, že půjdem do Billy, je mi to jedno; míst, kam bych ho nutila chodit je kromě školky minimum. :o)))
Na druhý straně, když jsem někde já za svejma osobníma věcma a manžel mi ve dvě ráno volá, ať přijedu, že ho bolí ucho, tak nepřijedu. Vím, že je tady manžel plus teta Alena, která má sama dítě, takže se určitě dokáže zachovat adekvátně v daný situaci. Neměním svůj program, pokud to není otázka života a smrti, což není téměř nikdy, že. Tak jsem to myslela. U mně není nikdo na prvním místě ani na druhým místě, jsou věci hlavní a vedlejší, jsou lidi který mám ráda víc a který míň, ale nijak je neseřazuju. Nikdo nevyčnívá ani nahoru ani dolů. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.