| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

Ohledně těch učitelů.Myslím, že hodně záleží jestli i učitelé přemýšlí, zda na to vše rodiče dětí mají.Můžou sehnat bezproblémů spoustu výletů atd. za hodně peněz. Ale snažit se pracovat na tom a sehnat za málo,aby mohla jet celá třída.Je myslím super.Jestli se něco platilo z fondu, to fakt nevím.Ale na výlet jeli v říjnu a v září do školy nastoupil a platíme 30kč. do třídního fondu měsíčně. Tak i přesto si myslím, že je to málo.Jestliže mají nějaké sponzory,které vypomáhají. Tak zase je to o učitelích či ředitelce, kteří je shání.A knížky si Ti co na ně nemají, můžou ve škole půjčit.Pro pár žáků je tam vždy mají.
Je pravda, že jsem momentálně doma na MD, takže na tábory nejezdí a ani nechtějí.Prázdniny tráví u babičky.
Fajn třeba si nemůžou všichni dovolit jet 3-4xza rok někam(švp,lyžák,tábor..)
Ale mají si s kým hrát, můžou za mnou kdykoliv přijít,netoulají se mi ulicemi.A já nemusím stále shánět hlídání,protože školka má zavřeno, protože školka má otevřeno až od 6,00h a já bych musela být třeba v 6,00h. již v práci atd.. O tom všem to je. My jsme s manželem o tom hodně dlouho mluvili.
A nejen s manželem,ale i s dětmi a vysvětlovali jsme jim, co si budou muset odpustit a co né.A souhlasili a těšili se. A malého obskakují až moc.
A jak tady někdo napsal, nemysleme, že bude hůře ,ale že bude lépe.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.