| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Dítě versus finance

No, každý snad může mít svůj názor. Moje teta taky měla 3děti (dnes už dospělé) a k moři jezdili každý rok. Ona byla v domácnosti a později doma šila pro nějakého výrobce už si nepamatuji.
Můj bratr má také tři děti (19,18,7) a také jsem od něj neslyšela toli nářků a neměli to vůbec jednoduché. Švagrová je doma (koupili před 1/2 rokem rod.domek) a hledá práci (bohužel jsou ve "špatném" regionu) a bratr je řidič (tedy žádný intoš. - jak si stěžovala autorka článku). Je pravdou, že na tom nebyli vždy nejlépe a také jsem slyšela, že neměli s dětmi tolik spěchat, ale stěžovali si na SEBE, na SVOJE ROZHODNUTÍ. U moře byli 1x a myslím, že toto je tolik netrápí.
A názor dětí ? Moje neteř klidně řekne, že dítě nechce, až na něj bude mít. Už je výdělečně činná, má pronajatý byt a prostě si chce užívat. Bratr si stěžuje, že neudrží korunu, ale ona říká, že nikdy nic neměla a nyní to dohání (myslím oblečení a tak). Synovec ještě studuje a celé prázdniny tráví na brigádách (což je samozřejmě správné) aby si mohl koupit co chce. A ta málá je v klidu ona je ještě na nějaké soudy malá. Je pravdou (tedy pokud mezi sebou nebojovali) tak jsem nikdy neslyšela, že by některého sourozence vyměnili třeba za kolo.
My máme 2děti a šli jsme na to jinak.
Znám bohužel i přímo v rodině názor 15leté dívky (vím, že názor je ovlivněný pubertou) že se vdá, bude mít děti a do práce prostě chodit nebude muset (jsou taky 3děti). Tak nevím jestli počet dětí v rodině ovlivní charakterové vlastnosti dětí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.