| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

nevím, proč jiné matky pracují při dětech, ale vím, proč jsem pracovala a pracuji já. Ne proto, že bych měla pocit nezastupitelnosti nebo si honila ego, ale prostě proto, že jsem si nemohla dovolit přijít o klienty a také o zdroj příjmů. Vybudovat svou klientelu trvalo dost dlouho, mám klienty, kde je vyvážena péče o ně s mou odměnou. Nemohla jsem se toho všeho zbavit mávnutím rukou s tím, že si budu užívat - nevědět, jak budeme splácet hypotéku, když manžel omarodí /a také měl bohužel dlouhodobou nemoc/, z čeho budeme žít, zda bude na jídlo, na potřeby pro děti apod. Kdybych všeho nechala, tak jsme kvůli manželově nemoci bohužel skončili asi pod mostem, bez bydlení, museli bychom zřejmě všechno prodat. Ale užívala bych si miminka-))))
Takhle se to zvládlo bez stresů, manžel měl čas na uzdravení a jeho chybějící příjem jsem mohla doplnit já, s jeho pomocí.
A k autorce článku - tohle se mi zdá už moc. Na ten den bych si rozhodně zajistila hlídání, dítě bych s sebou nebrala, protože by mě to rušilo jednak jako přednášející, ale i kdybych byla v pozici posluchače. To bylo nezodpovědné. Myslím, že by se taky nikomu nelíbilo, když bych si jako posluchač vzala s sebou malé dítě, troufám si odhadnout, že bych byla požádána, abych přednášku opustila, neboť ruším ostatní.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.