| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

Pravda je, že jsem si nedovedla představit, jaké to bude, až se mi narodí první dcera, ale vůbec jsem si nepřipustila, že bych měla ukončit činnost své firmy s tehdy asi 10 zaměstnanci. Snažila jsem provoz poněkud přizpůsobit tomu, že zřejmě nebudu 100% k mání kdykoliv bude potřeba. Realita samozřejmě byla mnohem tvrdší než jsem čekala. Do práce jsem si zpočátku brala miminko s sebou, od 5 měsíců jsem našla chůvičku, která chodila dva dny v týdnu hlídat. Bylo to náročné, to netvrdím, ale fungovalo to dobře. A funguje to stejně i teď, když už mám dcery dvě. Do práce chodím stále 2 - 3 dny v týdnu. Zbytek času se intenzívně věnuji dětem. Stíháme toho dost i tak (pžiznávám, že mám ještě paní na úklid :). Chůvu jsme vybrali velmi pečlivě a jsem ráda, že má na mé děti vliv. Říkám, že si chodím do práce odpočinout. Potřebuji tu změnu. Prostě mi pomáhá vybalancovat moje vnitřní protředí (a není to vůbec o kariéře, ani o výdělku).
Brát ale děti do práce mi přijde horší než je nechat hlídat dobrou chůvou. To pak si myslím, že bych raději volila tu práci nedělat. Čas v práci je pro všechny potom ztracený a to, že horko těžko vyhovím zákazníkům mi pohody pak už nepřidá.
Článek je fajn a pěkně napsaný!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.