| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak a kde rodit

Ahoj mamči a mimča.Chtěla jsem přidat taky svuj příspěvek.Tak tedy:Podařilo se mi otěhotnět v 29lůetech,což není v dnešní době nic neobvykleho.Vše probíhalo v pořádku.Přenášela jsem jako asi každá dva týdny.Do porodnice jsem nastoupila v pondělí,a hned mi zavedli gel na povzbuzení porodu a nic.Manžel odjel s tím že dnes to nebude.Tak jsem stravila noc na takzvané hekárně,já která nerodila jen mě asi neměli kam dát!Ale co jsem si tam užila,to bych nepřála ani čertu.Za tu noc se tam vystřídla na mém pokoji snad celá Praha.Všude křičící ženy.Rano po té strašné noci mi zase dali gel a zase nic(vubec nevím proč jsem nezustala doma)a to mě prozměnu šoupli na šestinedělí což mi na psychyce taky moc nepřidalo!!!Ve středu zase gel a vyšetření s tím když neporodím pujdu ve čtvrtek císařem.Naštěstí mi asi okolo páté večer praskla voda,byla uplně zelená,stahy snad po minutě(zničeho nic)okamžitě klistýr/ikdyž jsem měla v tašce yal gel ale to nikoho nezajímalo/holení a vyšetření jak jsem natom.Otevřená jsem byla na osm cm dámy!!!!To by porodila normální žena dvě děti,ale já nic.Porod byl otřesný!!!Zcela vyčerpaná mi byl nabídnut epi.tak jsem souhlasila abych si aspon trochu odpočinula(asi pul hodky/rodila jsem na boku,na stupačkách.Rodila jsem tu noc SAMA A TAK KAŽDOU CHVÍLI U MĚ BYL NĚKDO JINÝ a říkal něco jiného.Kapačky s cukrem a asi nějakou výživou mě dřely.Rodila jsem 8 hodin ale děs a hruza.Terezku mi ani neukázali,ani nepřiložili.Ještě že byl se mnou manžel aby aspon šel za sestrou co se dějě.Když mě paní doktorka šila tak jsem se ji ptala co se děje že mi jí nedali a ona řekla že nic že je to normální.Do dneška nevíme co tam v tom břiše dělala.Vylezla uplně normální.Bez šnury okolo krku,jak si celou dobu mysleli.Ve spravě"což nechápu napsali že porod probíhal normálně"což mi nepřišlo.O jídle a kojení ani nemluvím.Mám velká prsa a vpáčené bradavky.Mleka jsem měla plno,ale holku po porodu mi přinesli už z dudlíkem.A kojení mi vubec neukázali.Což tedy byla velká chyba.Nakonec jsem aspon 2 měsíce odsávala takže něco ze mě měla.To je moje strašná zbytečná zkušenost z porodnicí u APOLINÁŘE DÁMY MIRKA+TERKA

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.