| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

Lizo,

priznam se, ze Tvuj ""argument"" mi pripada zamereny velmi silne jen na jednu stranu tohoto sporu. Ale to je jedno.

Ja myslim, ze lide, kteri presvedcuji druhou stranu, ze by to mela delat tak, jako oni, je spis znamka nejistoty... Proc by pracujici matka hnala matku na materske do prace, kdyz nechce - tomu nerozumim, musi to byt znamka nejake vnitrni nejistoty. Duvod, proc na tyhle diskuse chodim ja je ten, ze chci podporit pracujici matky - ale nikdy bych nikoho netlacila do prace... no mozna trosku kecam, protoze si myslim, ze ten stedry system v CR neni spravne reseni a ze se do toho zeny hrozne zamotavaji a co vypada jako uzasny system 6-8 let jistoty zamestnani je spis nocni mura pro zamestnavatele, kteri se pak zenam vyhybaji... Ja osobne si myslim, ze kdyby bylo vic castecnych uvazku, vic prace z domu, ze by na tom vydelali vsichni, ale to je na jinou diskusi.

Odsoudila bych lidi, kteri deti zanedbavaji nebo jim ublizuji, lidi, kteri nuti deti do veci, ktere samy nechteji (fanaticti sportovci a spol.), ale nikdy bych neodsoudila zenu pro to, ze se rozhodne venovat detem. Bohuzel mne uz hodne lidi odsoudilo za to, ze chci kombinovat rodinu a deti - shodou okolnosti pouze ti, kteri me vubec neznaji, jen z podobnych diskusi. Nikdo nema rad, kdyz se mu predhazuje, ze svym detem skodi - a v tom jsou bohuzel nektere maminky na materske docela experti. A nezlob se na mne, ale komentare typu "Ale nepořizovala jsem si dítě na to, aby hlavní formativní osobou byl kominik" do te kategorie spadaji...

To jen na vysvetlenou - jsem rada, ze Ty sama pracujici matky neodsuzujes.

Kimmy

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.