| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

Ivule,

já v organizaci přednášející vidím jednu velkou chybu vůči miminku. Pokud miminko nebylo zvyklé na chůvičku a v podstatě žije běžný "miminkovský" život,tak je pro něj problematické být najednou v náručí tety, VIDĚT maminku a nemoci za ní. Ano, nakonec si ho máma vzala, ale určitě to nebylo v době, kterou dítě považuje za normální, zaručeně se teta snažila tu chvíli co nejdřív oddálit. Jasně, miminu to nepřineslo životní trauma, ale sama autorka píše, že tohle už je poslední akce tohoto typu.
Moje děti v 7mi měsících začínaly chodit a rozhodně by takvouhle akci nezvládly v náručí, nikdy nebyly ten "chovací" typ, chtěly svobodu svoboděnku. Ale určitě jiné děti zase ještě v roce dokáží tiše sedět a koukat na lidi kolem. Moje kamarádka tímto způsobem zvládla absolvovat nejednu matematickou konferenci a její syn si tiše broukal o "glafíčcích a nolmálových vektolech". Já jsem cca od 13ti měsíců projela s tátou (!) kus světa a během jeho přednášek seděla v předsálí a hrála si, občas za mnou přišla některá "teta" a z těch útržků, co mám v paměti to byly docela klidné chvíle a já byla spokojená. Věděla jsem, že až táta skončí, tak budu zase s ním a bude to moc fajn. Ale že bych to schvalovala, to moc ne, když si vzpomenu, co jsem mohla všechno provést a co se mohlo všechno stát..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.