| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

Ahoj Romco
Tvuj clanek jsem si precetla s velikym zajmem a trosku me dodalo sily ze jsou na svete podobne typy lidi jako ja. Predtim nez se mi narodila Klarka jsem netusila co me ceka a porad jsme nemohla pochopit co jako budu delat. Cely svuj zivot jsem aktivne sportovala (venovala se akvabelam)a dotahla to docela vysoko - jeste v 3 mesici tehotenstvi jsem zavodila na Mistrovstvi sveta (nemela jsme v tehotenstvi zadny problem). Zila jsme v jinem svete a v podstate jsme nevedela co to znamena mit deti. Samozdrejme jsme si planovala co vsechno budu delat. Ze zacatku to slo dobre. Klarka jako mimi byla udesne hodna a v podstate do pul roku jen spinkala a pila mlicko a ja ji sebou v pohode brala po vsech moznych bazenech a s uspechem trenovala a zarizovala vse pro muj domovsky klub. Jenze tak nejak toho je vic a vic, ja jsme unavena a hlavne Klarka je ted hotove sidlo ( asi ma pocit ze musi dohnat vse co zameskala spanim v perinkach) a zdedila lasku k vode po me - v podstate sedame do auta a ona uz vola koupat koupat,prijdeme k bazenu ona vykrikne to svoje jeee a sup do vody. Coz je problem, protoze ve svem veku jeste plavat neumi. Samo se snazim zatim resit hlidani babickou, ale ta zase jeste pracuje takze... Navic trenovani neni tak uplne jednoduche jak na prvni pohled vypada zvlast kdyz musim hlavne po ocku sledovat malou jestli si stale jeste preliva kalisky nebo se chysta ke startovnimu skoku:) a je toho vic a vic a v podstate hledam cestu ven a nevim moc jak na to. Holky ktere s ostatnimi trenery vedeme jsou najednou reperzentantky ajsou na nas zavisle a vidim na tech jejich dusickach ze me potrebuji (vim ze nejsem nepostradatelna, kazdy lze nahradit) a nevim jak to navleci abych jim neublizila. Ja je mam rada, ale zase chci taky svuj cas venovat Kalrce a jejim hram a zajmum, na druhe strane mam strach ze bez akvabel moc neumim zit (prece jen plavu od svych 6let). V posledni dobe me napada jedina cesta jak z toho kolotoce ven - druhe mimi,ale tusim ze potom na moje zajmy nebude ani chvilka a nechci litovat toho ze mam dve deti. Aby si nekdo nemyslel - jsem za Klarku strasne rada a nikdy bych nerekla, ze budu tak stastna, ze ji mam a ze dokazu nekoho tak moc milovat. Nakonec jeste malou poznamku - nedelam to pro penize ale zcela zdarma, snad me neodsoudite jako sobce, ktery mysli jen na svoje konicky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.