| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

hmm...já k tomuhle napíšu už jen tohle. Spousta ženských dneska tvrdí "jak všechno v zájmu mého dítěte" - ALE - co si mám myslet např. o matce, která chodí poslouchat různá moudra na různé kursy - kursy masáží dětí, kursy manipulace s kojenci atd...prostě ABY DĚLALA VŠECHNO JAKO SPRÁVNÁ MATKA, i to, jak správně dítě držet když ho CHVÍLI CHOVÁM, ale na druhé straně ho klidně nechá třeba dvě hodiny jako skrčence v autosedačce a to velmi často. Mnohdy s ním jezdí i kam by nemusela. Pak se ale strašně diví, že její dítě /bez toho vámi tak zavrhovaného denního režimu/ prokvílí velmi často celý večer a je k neutišení.

No každý ať si v rodině dělá co chce a se svým dítětem. Jen mě fascinuje, ŽE SE KAŽDÁ MATKA MÁ TAKOVOU POTŘEBU UTVRZOVAT V TOM, ŹE ONA JE SPRÁVNÁ MÁMA A DÍTĚTI NEŠKODÍ. Však když si to myslím, že dělám správně, tak kolem toho nemusím dělat takový humbuk a přesvědčovat o tom za každou cenu lidi.

Trvám na tom, že pisatelka článku je nevyrovnaná osoba, navíc exhibicionistka, co se snaží za každou cenu upoutat na sebe pozornost. Uplně jiný názor mám např. na práci např. doma, nebo když si to žena zařídí tak, že když už má za každou cenu potřebu pracovat, nechá po dobu přednášky dítě na hlídání jiné osobě, pak si ho vezme, nakojí atd...
Mě by lektorka, co se dostaví na přednášku se dvěma příbuznými, které jí absolvují při péči o mimino a ona navíc se pokoušející utišovat dítě při přednášce kojením, maximálně tak znechutila a otrávila. Navíc TOHLE nevypovídá o profesionalitě, ale myslím právě o NAPROSTÉ NEPROFESIONALITĚ A NESCHOPNOsti a nesoudnosti vzhledem k odvedení své práce.

Když už tedy nebudu řešit dítě. Jinak čistě hypoteticky - samozřejmě, že každé dítě pracující matky netrpí. Jde o to, jakým stylem matka pracuje. Bych chtěla vidět třeba takto pracující matku s miminem za kasou v supermarketu. Asi by s ní vedení vyběhlo, když by se nevěnovala zákazníkům. Přitom princip je naprosto stejný.

Add moje zmínka o návštěvě zámku s miminem.
SAMOZŘEJMĚ s miminem se dá teoreticky absolvovat vše. Jde jen o to, v jaké míře jsem i já OHLEDUPLNÁ k okolí. Jestli je mi jedno, že někomu otrávím např. rodinný výlet, pokud moje dítě nebude mít náladu...tak klidně s ním na zámku být můžu. Ale VĚTŠINA lidí tohle s dětmi mladšími cca tří let neabsolvuje a asi ví, co dělá.
Holt dneska koukat i na okolí se jaksi nenosí. Nejdřív jsem tu já, moje práva, práva mého dítěte...pak dlouho nic a někde kdesi vzadu možná hypoteticky i práva jiných lidí.

Howg, už nehodlám rozvíjet téma, stejně to nemá smysl. Z rodiny se stal bohužel server, kde to nejhorší, co člověk může udělat, je VYSLOVIT NĚJAKÝ NÁZOR.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.