| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samozřejmě! Na mateřský budu pracovat…

Jéééééééééééééééé
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tak to už jsem se dlouho tak nepobavila.:-D
proč si spousta lidí myslí, že když se narodí dítě bude s ním člověk dřepět doma a vzdálí se maximálně do blízké sámošky......(bohužel tohle si myslí i moje sestra, která mi po narození syna řekla, že jsem se zahrabala).

Takže jsem si představila sebe. JAk vyrazím do města a moje starší věčně hladové dítě dostalo hlad. Nikdy jsem neváhala a šla ho ke známé do krámku nakojit( to jsem byla ale neohleduplná, že jsem s ním nedřepěla celý den doma a nekojila ho cco 45 minut 30 minut v kuse jak by se mu líbilo) a radši nedřepěla doma.....
Dokonce ho ani nevím jak starýho odvezla na 14 dní k rodičům kde nesnášel postýlku( byla menší ) tak spal nakonec na zemi na matraci a spokojený.....
Mladší cestoval od 14 dnů k příbuzným na chatu kde prospal celý den a pochybuju, že vůbec zaregistroval, že někde byl.:-DDDDDDDDDDDD i později stačilo, když měl svojí deku a usnul kdekoliv do 5 minut. Je zajímavý, že Dan jak byl zvyklej cestovat opravdu od malinka někam tak mi příjde, že nemá problém absolutně s ničím....( jak jsem se tu dočetla, jsem nebrala vůbec ohled na to, že ho mám). v 6 týdnech strávil celý den v autě- v sedačce nebo na dece na zadním sedadle nebo trávě v kanclu u manžela v práci.... Neb jeho máma si řekla, že musí na pohřeb manželovi její nejlepší kamarádky a že doma nebude.A jela 130km tam a zpět....v 30C.....

MYslím, že to je o tom jaký to dítě je. Ale rozhodně by se mělo dítě učit, že není střed vesmíru a všechno se točí kolem něj....protože pak se z něj podle něj stane bezohlednej sobec, který bude bezohlednej.A to tak, že velmi.
protože pokud se maminka a tatínek bude přizpůsobovat ve všem tak za chvilku jí dítě řekne, že nejde na nákup a že se jde na písek a taková máma radši půjde na písek jen,aby se její miláček nevztekal....nedostal hysterák e nelehl si na silnici či chodník....
BAbičky a dědečci to je kapitola sama za sebe.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.