| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hormonální antikoncepce - úděl žen? A co muž?

Ne, vážně - pro spoustu žen je anální styk mnohem vzrušivější. Ani pro muže to není bez zajímavosti.

Jinak s těmi kondomy - používání kondomu má následující nevýhody:

1) Nasazování "před akcí". V různé sexuologické literatuře se můžeme dočíst, že z toho může být "pěkná erotická hra" (nasazování ústy apod.), ale ve skutečnosti neznám moc lidí, co by je to nějak zvlášť extra bavilo. Spíš je to vnímáno jako otrava.

2) Nedá se s tím moc "řádit" - on se pak rád svklíkne nebo dokonce protrhne. Takže se to stejně musí kombinovat s přerušovanou souloží, aby to bylo sichr - nicméně je to dobré jako ochrana proti mimovolnému úniku spermatu, který je hlavním nedostatkem přerušované soulože.

3) Někomu může sex prodloužit, ale někomu, kdo je méně vzrušivý, může orgasmus naprosto znemožnit. Takže se kondom použije pouze do vyvrcholení ženy, načež se musí sundat a partnerka to musí dokončit ústy nebo rukou - nechce-li nechat partnera neukojeného.

Nicméně z toho posledního vyplývá, že s kondomem se dá, ale chce to trošku "víc si s tím vyhrát" :o)

Jinak prášky - jak to tak sleduju, je to hodně individuální - moje žena používá Jeanine a na nic si nestěžuje. Takže to chce asi hledat takový přípravek, který vyhovuje. Na trhu je toho docela dost...

To, že se na to musí myslet, nějak moc neberu - bral jsem 3 roky antidepresiva, dokonce 2x denně, takže o braní prášků každý den něco vím - prostě jsem je bral ráno při snídani a večer před spaním. Zvykl jsem si na to tak, že když jsem vysadil, tak mi najednou něco chybělo - v tomhle skutečně problém nevidím.

Do nějaké operace bych osobně nešel - zrovna tak bych po ženě nikdy nechtěl, ať si nechá podvázat vaječníky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.