| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Hormonální antikoncepce - úděl žen? A co muž?

Tohle přesně jsme si říkaly s kamarádkou - v pubertě jsme se pomalu bály každý pusy aby z toho "něco" nebylo, pak jsme cca 15 let polykaly prášky a ona potom čekala 3 roky než se jí s manželem povedlo otěhotnět, dělala všelijaký pokusy s teplotama, hlenem, výpočtem ovulace atp, takže mi v závěru řekla že zjistila, že je plodná asi 3 dny v měsíci.... To mi vnuklo myšlenku že by to vlastně byla výhra s antiko po dítěti - 3 dny v měsíci se dají vydržet bez styku nebo s kondomem..... no ale já to tak vysledovaný a vymakaný nemám.
Taky jsem po šestinedělí naběhla na Proveru (velmi doporučovaná mým dr) a po 4 injekcích jsem to vzdala poněvadž jsem si přečetla někde na netu stažený letáček od výrobce co to všechno může způsobovat (mě nejvíc vyděsilo to dlouhé období po vysazení kdy se nemůže otěhotnět). Můj výsledek byl - bolestivé křečáky (mám je pořád ale nebolí už), 9 měsíců po vysazení stále naprosto bez cyklu, ten se mi podařilo "nahodit" až bylinkami, nárůst váhy a ty deprese- no těžko říct čím to bylo ale rozhodně se nyní cítím mnohem líp.

A s tím závěrem článku - "proč já"... taky mám občas ten pocit, ale zdá se mi že moc na výběr nemáme - buď se budeme huntovat hormony, nebo nedostatkem sexu, nebo sexem se vším všudy ale stresem z otěhotnění a pak nám tělíčko pohuntuje těhotenství.....
Chlapi si tělo huntujou jen pivem...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.