| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Klíště

Dobrý den,
mám podobnou zkušenost. Malý měl na jaře taky klíště ve 4 měsících. Sama si je vždy vytáhnu, ale skrz mediální a všeobecný humbuk, jsem chtěla pro miminko to nejlepší a chtěla jsem ho vytáhnout odborně. Měl ho vzadu na krčku, malinké hnědé taky klíštěcí miminko, vypadalo to spíš jak škrábaneček od nehtíku, ale bylo to klíště. No, byla neděle, tak jsem zavolala na pohotovost, máme to jen 6 km, že chci s malým přijet a odborně to vytáhnout a co mně sdělili? Že si to mám zakápnout olejem a vytočit mu to sama (mimichodem,tak jak to dělám sobě). Potom tedy babo raď, byla jsem naštvaná, že opravdu se všude hlásá nepodceňovat a oni takový přístup. Kdyby byl všední den, neotálela bych a jela k naší doktorce, i když až trochu povyroste, taky mu to budu dělat asi sama, ale chtěla jsem pro mimi to nejlepší, Ach, jo, tak to vidíte, zdravotníci!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.