| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Klíště

Ujišťuju Vás, že mně byste vynadala jen jednou !!!
Podle Vás není utržená hlavička klíštětě zakousnutého v kůži malého dítětě problém? A pacienti Vás obtěžují, co? Proč jste šla dělat tuhle profesi?
Já jsem máma dvou malých dětí, mám o ně strach a jsem si vědoma, že jako laik nedokážu vždy úplně správně posoudit, co je skutečný problém a co né. AA přestože se snažím se vyřešit maximum problémů sama, někdy prostě na tu pohotovost vyrazím, protože si nevím rady a o ta svá kuřátka se bojím. A utržené klíště by byl přesně ten problém, kdy bych jela...
Vystudovala jsem úplně jiný obor, platím státu dost nestydaté daně i pojištění, dbám o zdraví své i svých dětí a domnívám se, že včasné rozpoznání nemoci a správná léčba vyjde naše zdravotnictví na mnohem méně peněz, než pozdější odstraňování následků zanedbané péče nebo "léčby" od takových "doktorů", jako jste Vy. Na naší dětské pohotovosti jsem naštěstí zatím s žádnou takovou, Vám podobnou, ... nesetkala. Vždycky jsem narazila na vlídnou a chápající paní doktorku, která mi i v případě, že šlo o planý poplach, řekla, že je lepší přijet zbytečně, než pozdě. Doufám, že Vámi se nikdy nepotkám....
Vám bych snad jen ještě popřála pěkné klíště zakousnuté do zadnice !

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.