| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Nejtěhotnější na celém světě

Já se teda nechci moc vyjadřovat k článku, docela mě zarazilo chování těhulky, ale je jedna z mnoha, není třeba všechny házet do jednoho pytle, myslím, že její chování nemělo nic společného s těhu, je prostě taková ať těhu je nebo není...

Co teda zaráží zase mě, je to, že některé(použiju jejich vlastní výraz) NEslepice dokáží docela hnusně zarývat do těch maminek, které podle těchto dam na výši "slepicovatí"...NO A??? Co je kterékoliv z Vás do toho??? Proč Vám to tak vadí??? Já osobně si ráda pokecám i o něčem jiném, než je moje dítě, a to i proto, abych zaměstnávala mozek i něčím jiným, ale ve stejné míře si klidně pokecám s jinou maminkou o dětech...debaty o tom, co které dítě kdy umí teda taky nemusím, ale zajímá mě, jak co která maminka dělá a přeberu si z toho to, co mě je blízké a sympatické...pokud mě kvůli tomu vy NEslepice zahrnete do slepic, tak prosím...
Mě tedy nadzvedává ze židle ta Neslepičí naprostá intolerance, prostě ten postoj "tak jak dělám a myslím já je jediné správné, ostatní jsou slepice"...brrrr

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.