| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

já s tebou souhlasím.sama jsem majitelkou 2 koček a mám 3 děti,z toho jednoho alergika (reakce na vše).od mala jsme řešili (kočku jsem měla dříve než dítě a prosím ty,které rády dávají rady typu-dítě je nejpřednější,aby můj příspěvek přeskočily) co s tím,ale moudrá dr,která měla na alergologii naše dítě na starosti,nás naučila žít s kočkou i s alergikem.nikdy!!!! jsme s tím neměli problémy,prostě jde o to hledat informace a pak to důsledně dodržovat.
myslím,že jde i o ochotu babičku s tolika zvířaty pochopit.zřejmě je pořád sama,kočky jsou s ní pořád,vnouče jen občas...a to se zřejmě ještě musí maminka rozmyslet,jestli ano či ne.vzhledem k tomu,že mám 2 syny,opravdu si říkám,co budu dělat,až přijde snacha a řekne-buď kočky nebo vnouče?to mám ustoupit?co mám dělat?kočky jsou se mnou pořád,vítají mě...děti mají své zájmy,stárnou a z hnízda vyletí,takový je život...ale mám já útrpně čekat,že mě vnouče přijde navštívit 2x do měsíce?nene,to si radši nechám kočky,protože by lehce mohlo stát,že budu muset za návštěvu vnoučat u sebe i platit....ale pochopení pro pisatelku mám,má tchyně má 2 nevychované psy,které opravdu nesnáším.přesto tam moje děti smějí i když se vracejí obalení dlouhými bílými chlupy,přes to,že vím,jak jim psi ujídají z talíře,lezou na stůl a olizují obličej...je to jejich babička a má právo na své koníčky a hlavně-na svá vnoučata...a i přes to,že ty 2 psy opravdu nemusím,vím,že kdyby se s tchyní něco stalo,o psy se postaráme.stejně jako se starám o babičku (nechodící),stejně jako se starám o dceru,když onemocní,o manžela,když mu není dobře...jsme prostě RODINA,se všemi klady i zápory...a se všemi zvířaty
jo a ještě dodám,že toxoplazmozu jsem měla,ale ne ze zvířat,ale ze špatně tepelně upraveného masa....a kočky ti za pár korun odčerví na každé veterině a to očkování ohledně zdraví dcery není až tak důležité,očkuje se proti kočičím nemocem a vzteklina se na našem území nevyskytla cca 5 let
a ještě dodám připomínku,myslím,že největší problém nebudou ty kočky..ale vztah tchyně-snacha

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.