| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Milovnice zvířat

Mám také ráda zvířátka. Ale nedovedu si představit sedm koček ani u baráku se zahradou natož v garsonce. A už vůbec nechápu že jsou neodčervené, neočkované apod. Tam bych opravdu své dítě nepustila. Ale zas chápu, že se jich tchýně nechce vzdát. Ale rozhodně by se o ně měla starat i po této "zdravotní" stránce. Soužití dítěte se zvířetem se nebojím - naopak si myslím, že je to pro dítě dobré. Máme čtyřletou kokršpanělku a opravdu je to člen rodiny a dvouletou holčičku a já někdy prostě říkám - naše holčičky :). Ano chlupy jsou úplně všude, denně luxuju, občas vytírám, ale chvíli po úklidu to vypadá, jak kdybych žádný nedělala. Také jsem se moc bála, aby malá nebyla na pejska alergická. Také jsem si vyslechla názor, že by prostě Betynka šla pryč. Ale vůbec si to nedovedu představit. Takže doufám, že toto nebudeme muset nikdy řešit. Takže pro autorku - tchýně se koček nejspíš nevzdá, ale jak psala, dítě bych tam prostě nepustila - ne kvůli chlupům, i když chápu, že kdo to nezná, může mu to vadit, ne kvůli tomu že jich je tam 7, ale kvůli tomu, že nejsou odčervené, očkované atd. A nejsem odborník, ale asi bych se i bála, že může tchýně na moje děti něco přenést ...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.